Piękna para śląskich wałachów, które idealnie nadają się jako konie dla amatora czy też dla ambitnej osoby która ma w sobie żyłkę sportowca. 

 

Lewy koń to Zaner urodzony w 2006 roku, po ogierze Hutor, który przekazuje swoim potomkom wspaniałe cechy koni rasy śląskiej. Matka Zanera to Zafira po Jogurt- od tej strony Zaner odziedziczył ambicję i sportowy charakter. Zaner w 2012 roku z powodzeniem startował w singlu w klasie L, a w roku 2013 zdobył brązowy medal Halowego Pucharu Polski w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi, Cavaliada 2013/2013. Następnie pod lejcą Bartłomieja Kwiatka zakwalifikował się do Mistrzostw Świata w Zaprzęgach Parokonnych, Topolcianky 2013. 

Prawy koń to Bajcher, urodzony w 2008 roku, po ogierze Harcap, który przekazywał swoim potomkom niespotykaną urodę i wdzięk. Bajcher jest bardzo ambitny i chętny do pracy. Bardzo szybko się uczy korzystając z większego doświadczenia kolegi z pary.

Wzrost koni to 165 cm. Te przepiękne śląskie konie idealnie prezentują się w bryczce maratonowej jak i wagonetce. Nadają się do rodzinnych wyjazdów w teren i rywalizacji sportowej. Ich bezwzględnym atutem jest ponadprzeciętny charakter. Oba konie chodzą pod siodłem i nadają się do jazdy rekreacyjnej. 

 

                                                                    

wałach Bajcher śl.

                                                                    

wałach Zaner śl.


Kontakt:

Weronika Kwiatek

Rawicz

+ 48 605 601 272


 

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=6nPYnQc5rHI