• SPRING TIME!
    SPRING TIME!

Drodzy zawodnicy! Z ostatniej chwili! Prosimy o zgłaszanie kandydatów na przedstawicieli zawodników do Komisji Zawodników PZJ! Powożenie może mieć swoich przedstawicieli, którzy zostaną ciałem doradczym Komisji Powożenia i Zarządu PZJ! Jest to sprawa pilna, bo kandydatów prosimy zgłaszać do 10 grudnia 2015 ...

 

Prosimy o wysyłanie kandydatur poprzez e-mail na adres info@driving.pl lub w komentarzach pod postem na Facebooku. Już wcześniej otrzymaliśmy zapytania od zawodników o te funkcje i padły propozycje dwóch postaci:

Bartłomiej Kwiatek, który jest reprezentantem zawodników w FEI i doskonale porusza się w świecie przepisów i nie tylko

Krzysztof Szczepaniak, który niejednokrotnie wspiera propozycje ukazujące się na driving.pl oraz często sam zwraca uwagę na rzeczy, które ułatwiają życie zawodnikom

UWAGA! KANDYDATÓW WYBIERAMY DWÓCH przy Zarządzie PZJ oraz JEDNEGO przy Komisji Powożenia. Zawodnicy nie muszą być członkami Kadry Narodowej. Muszą oczywiście wyrazić chęć zostania reprezentantem zawodników oraz czynnie uczestniczyć w wydarzeniach związanych z powożeniem.

Kandydaci zostaną wybrani ostatecznie na zebraniu podczas Cavaliady w Poznaniu. Szczegóły związane ze spotkaniem zostaną opublikowane wkrótce.

Oficjalne info ze strony PZJ:

"Zarząd PZJ zamierza powołać Komisję Zawodników jako swoje ciało doradczo konsultacyjne. Zarząd zwraca się do zawodników poszczególnych dyscyplin jeździeckich, aby wybrali spośród siebie przedstawicieli do składu Komisji ( po trzy osoby w dyscyplinach olimpijskich i po dwie w dyscyplinach nieolimpijskich). "

 

 

Dosyłajcie swoje kandydatury - zgłoszenia przyjmujemy 10-12-2015