Najważniejsze daty nadchodzącego roku oraz kandydaci do organizacji Mistrzostw Świata i Europy w latach następnych:

...

 Już dziś i w niedzielę będzie można podziwiać zmagania światowej klasy czwórkowców biorących udział w Pucharze Świata. Tym razem najlepsi z najlepszych goszczą na CAI-W w Genewie (SUI).

...

   Zakończył się konkurs WARM UP rozgrywany w cyklu Pucharu Świata. Nie było żadnych niespodzianek...

...

Zakończyły się zmagania czwórkowców na CAI-W w Genewie, z cyklu Pucharu Świata. Niedzielny konkurs nie wiele różnił się od piątkowego Warm Up. Finałowy konkurs jest zawsze dwuczęściowy. Wszyscy zawodnicy pokonują parkur raz, natomiast drugi raz parkur jedzie najlepsza trójka z pierwszego nawrotu. W pierwszym nawrocie, najszybszy okazał się Ijsbrand Chardon (NED) z czasem 144,98s. Tuż za nim był lider rankingu Boyd Exell(AUS) 145,53s. Jako trzeci dojechał Tomas Eriksson(SWE) ze zrzutką i czasem 145,77s.

...

 

18-tego grudnia podczas CAI-W w Londynie zagościły zaprzęgi. Zawodnicy powożący zaprzęgami czterokonnymi, przed czwartkowym WARM-UP mieli szansę zapoznać się z halą i publicznością w konkursie Extreme Driving.

...

Dzisiaj na pięknej hali Olimpia w Londynie o 13.30 naszego czasu odbył się konkurs WARM UP, poprzedzający jutrzejszy finał podczas którego czwórkowy zbierać będą punkty do rankingu World Cup Driving.

...

Za nami kolejny finał z cyklu Pucharu Świata w czwórkach. Tym razem końca dobiegły zmagania czwórkowców na hali Olympia w Londynie. Do finału Pucharu Świata w Bordeaux zostały jeszcze dwa starty- w Mechelen i Lipsku.

...

Już w niedzielę, 29.12 rozpoczną się międzynarodowe zmagania czwórkowców z cyklu FEI World Cup

...

 W belgijskim Mechelen (BEL), podczas konkursu Warm Up, gdzie wystartowało siedmiu zawodników,

...

W poniedziałkowym, finałowym konkursie CAI-W w belgijskim Mechelen, tylko dwóch zawodników

...