• SPRING TIME!
    SPRING TIME!

  Już dziś i w niedzielę będzie można podziwiać zmagania światowej klasy czwórkowców biorących udział w Pucharze Świata. Tym razem najlepsi z najlepszych goszczą na CAI-W w Genewie (SUI).

 

Przypomnijmy tylko, że za nami już 5 rozgrywek, które odbyły się kolejno w Hanowerze, Veronie, Stuttgarcie, Stockholmie i Budapeszcie. Do rankingu liczyć się będą cztery najlepsze wyniki każdego z zawodników. Do tej pory najwięcej punktów uzbierał Boyd Excell (AUS).

   

   W Genewie wystartują: Tomas Eriksson (SWE), IJsbrand Chardon (NED), Boyd Exell (AUS), Theo Timmerman (NED), Koos de Ronde (NED) i zawodnicy z dziką kartą: Werner Ulrich (SUI), Jérôme Voutaz (SUI), Thibault Coudry (FRA).

 

   Dzisiaj zawodnicy rozpoczynają o godzinie 17.00, a w niedzielę o 10.45. Sędzią konkursu jest Hanspeter Rüschlin (SUI), a gospodarzem toru Johan Jacobs (NED).

 

   Genewa nie jest ostatnim miejscem rozgrywek z cyklu Pucharu Świata, w tym roku. Po CAI-W Genewa, czwórkowcy walczyć o punkty będą podczas CAI-W Londyn Olimpia (GBR) (18-20.12) oraz CAI-W Mechelen (BEL) (29-30.12).

 

Wyniki i ranking, będzie dostępny na bieżąco na naszej stronie.

Aktualny ranking możecie znaleźć TUTAJ.