POLSKI ZWIĄZEK JEŹDZIECKI opublikował RANKING łączny Powożenia za rok 2017. W tym roku w poszczególnych kategoriach liderami zostali...

@PZJ

TUTAJ ZESTAWIENIE RANKINGÓW

KATEGORIA ZAPRZĘGI JEDNOKONNE

Numerem jeden została WERONIKA KWIATEK - wyprzedzając w tabeli swojego brata Bartłomieja Kwiatka oraz srebrną medalistkę Mistrzostw Polski - Katarzynę Kuryś.

Liderka prezentuje barwy JKS Gogolewo, a pozostała dwójka na podium SLKS Książ.

Łącznie sklasyfikowanych zostało 25 zawodników.

KATEGORIA ZAPRZĘGI PAROKONNE

Od czterech sezonów nic się nie zmieniło jeśli chodzi o miejsce pierwsze. Na szczycie znajduje się RAFAŁ WOJTACHA z SLKS Książ przed Sebastianem Bogaczem z FKJ Zbyszko i Dariuszem Bajerem ze Stowarzyszenie Agro Aves Gajewniki.

W kategorii par sklasyfikowanych zostało 18 zawodników.

KATEGORIA ZAPRZĘGI CZTEROKONNE

Po raz pierwszy mamy w tej kategorii sklasyfikowaną tak liczną grupę zawodników - jest ich bowiem 5.

Liderem rankingu jest najbardziej doświadczony PIOTR MAZUREK z SLKS Książ przed swoim klubowym kolegą Bartłomiejem Kwiatkiem i brązowym medalistą Mistrzostw Polski Wiesławem Sadowskim z PLJ.

KATEGORIA KUCE JUNORZY

W tej kategorii sklasyfikowanych zostało dwóch zawodników.

Większą ilość punktów w sezonie zdobył BARTOSZ ZŁOTY z FKJ Zbyszko, a za nim uplasowała się Weronika Bogacz z BKL Bełchatów.

KATEGORIA KUCE DZIECI

Osamotniony w kategorii Dzieci - JAN GODEK zgromadził na swoim koncie 12 punktów i pozwolił na stworzenie rankingu w swojej kategorii.