• SPRING TIME!
    SPRING TIME!

XXXIII Mistrzostwa Polski w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi oraz Międzynarodowe Zawody CAI3* - to wszystko odbędzie się w Ośrodku Jeździeckim Lando w dniach 24-27 sierpnia 2017. 

>>> NOWE VIDEO - OŚRODEK JEŹDZIECKI LANDO GOTOWY NA PRZYJĘCIE ZAWODNIKÓW <<<

@OŚRODEK JEŹDZIECKI LANDO

>>> VIDEO PROMUJĄCE MISTRZOSTWA POLSKI I CAI3* <<<

 

Ptakowice to nowe miejsce na zaprzęgowej mapie świata. Właśnie w tym miejscu powstał przepiękny Ośrodek Jeździecki, stworzony przez Zawodnika dla Zawodników -  jeździecką rodzinę - Rafała Wojtacha i Patrycję Hartwig - Wojtacha. 

Profesjonalna infrastruktura Ośrodka w połączeniu z najlepszym jego wyposażeniem - tworzy idealne zaplecze do treningu zawodników i organizacji zawodów nie tylko w powożeniu ale również w ujeżdżeniu czy skokach.

Ośrodek Jeździecki Lando to gwarancja najwyższej jakości w samym sercu Tarnowskich Gór.

Debiut Ośrodka na arenie międzynarodowej odbędzie się w sierpniu 2017 roku, kiedy to odbędą się XXIII Mistrzostwa Polski w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi oraz Międzynarodowe Zawody w Powożeniu o Randze CAI 3*

Komitet Organizacyjny z przyjemnością przedstawia skład sędziowski na to wydarzenie. Do współpracy zostali zaproszeni specjaliści najwyższej klasy, o bogatym doświadczeniu zawodowym i międzynarodowych kwalifikacjach:

-> Sędzia Głowny - STEFAN KĘSZYCKI (POL)

-> Sędzia Zagraniczny - ANDREW COUNSELL (GBR)

-> Sędzia - JIRI KUNAT (CZE)

-> Sędzia - REINER WANNENWETSCH (GER)

-> Sędzia - WOLFGANG CSAR (AUT)

-> Gospodarz Toru - GABOR FINTHA (HUN)

-> Delegat Techniczny - MAREK ZALESKI (POL)

-> Delegat Weterynaryjny - ZDZISŁAW PECZYŃSKI (POL)

Wszystkie osoby oficjalne - brały udział w zawodach międzynarodowych najwyższej rangi CAI3* czy CAIO4* oraz Mistrzostwach Świata i Europy. Możliwe - że część z nich zobaczymy podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi w Lipicy na Słowenii. 

Zapraszamy do na stronę OŚRODEK JEŹDZIECKI LANDO - gdzie wszystkie informacje będą podawane na bieżąco! 

DO ZOBACZENIA W SIERPNIU!