Aktualności z kraju

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami Halowych Towarzyskich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza ----> TUTAJ PROPOZYCJE; które odbędą się w dniach 25-26 listopada 2017 w Aromerze!

 

Uroczystości pogrzebowe śp. Katarzyny Sawickiej.
Msza żałobna odbędzie się w poniedziałek 23 października o godz. 12.00 w Kościele Garnizonowym przy ul. Batorego w Skierniewicach. Trumna z ciałem będzie wystawiona w kaplicy ul. Strobowska przy cmentarzu w Skierniewicach o godz. 10.30-11.30.

Z głębokim żalem zawiadamiamy że w dn. 16.10.2017 w wieku 24 lat odeszła Katarzyna Sawicka która zginęła w wypadku samochodowym. Kasia od 12 roku życia luzakowała swojemu tacie Sławomirowi Sawickiemu i okazyjnie startowała w roli powożącego. Kasia była w 7 miesiącu ciąży, niestety dziecka również nie udało się uratować.

Kasia będzie zawsze w naszej pamięci.
Nie wiadomo jeszcze kiedy odbędą się uroczystości pogrzebowe

PROGRAM KONFERENCJI

Komunikat ze strony Polskiego Związku Jeździeckiego:

"Uprzejmie informujemy, że zebranie komisji powożenia zostało ustalone na 22 października br godz. 12.00 w miejscowości Boszkowo k/Leszna ośrodek wypoczynkowy Sadyba własność Pana Pawła Johna, ojca Szymona Johna. W razie ewentualnego wcześniejszego przyjazdu lub późniejszego wyjazdu istnieje możliwość rezerwacji noclegu na własny koszt pod nr telefonu 605 063 711."

 

Weronika Kwiatek – aktualne Vice Mistrzyni Świata w Powożeniu Zaprzęgami Jednokonnymi, rozstaje się ze Stadniną Koni Pępowo...

Pojawiły się oficjalne propozycje do kwalifikacji Halowego Pucharu Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi Cavaliada Tour 2017/18.

Jak pisaliśmy wcześniej kwalifikacje odbędą się podczas Halowych Zawodów DRIVING CUP w Bogusławicach w dniach 11-12 listopada.

TUTAJ PROPOZYCJE KWALIFIKACJI

TUTAJ INFORMACJE O CAVALIADA TOUR I HPP 2017/18

@CAVALIADA