Drukuj
Kategoria: Kalendarze

Miło nam poinformować, że po latach w Polsce zorganizowany został kurs FEI w dyscyplinie powożenia. Zapraszamy na krótką relację z kursu...

 

                                        Delegaci Techniczni

W Poznaniu na terenie Hipodromu Wola w dniach 25-30.03.2014 , w dyscyplinie powożenia FEI przeprowadziło:

4 kursy dla narodowych sędziów, delegatów technicznych, gospodarzy toru i stewardów oraz 4 kursy i seminaria na podtrzymanie uprawnień lub podniesienie uprawnień dla sędziów, delegatów technicznych, gospodarzy toru i stewardów. 

Poziom kursów i seminariów był bardzo wysoki. W kursach na level 2 uczestniczyło: 4 sędziów (POL,LAT,EST), 6 TD (NED, AUT, CZE, LAT, FIN), 5 CD (HUN, FIN, LAT, EST), kursy te prowadził Marek Zaleski POL (lev 4 sędzia i TD), przy pomocy Christian Iseli AUT (lev 4 CD) W seminarium CD dla podtrzymania uprawnień uczestniczyło 2 osoby: Wojciech Ganowicz(ass.CD Z M.Świata 1995 w Poznaniu) i Arjan Brink (CD w 1995 roku w Poznaniu), na kursie na lev 4 był Marek Zaleski (organizator M.Świata w 1995),a kurs prowadził Christian Iseli (drugi CD z 1995 z Poznaniu) spotkanie po latach. W seminarium TD na podtrzymanie uprawnień uczestniczył Stefan Kęszycki,a na kursie na lev 4 był Pierre Cazas -FRA. Kurs i seminarium prowadził Marek ZaleskiNa seminarium sędziowskim było 3 sędziów lev 4: Stefan Keszycki, Pierre Cazas i Marek Zaleski oraz 3 sędziów lev.3 Anna Grundvig - NOR, Witold Bogacz i Tomasz Mossakowski. Seminarium prowadził Mark Wentein - BEL Na seminarium dla stewardów było 8 osób z CZE, HUN i POL. Seminarium prowadził Jan Devaere- BEL, asystentem był Jan Posłuszny.

                                   Gospodarze Toru

 

                 Sędziowie

Stewardzi