Na płatnym miejscu - jako jedyny Polak na CAI3* Drebkau (GER) - uplasował się Rafał Wojtacha- aktualny Mistrz Polski w Powożeniu Zaprzęgami Parokonnymi...

WYNIKI

Na siedmiu zawodników startujących z Polski, a ogółem 47 uczestników - zawodnik z OJ Lando uplasował się na 11 pozycji. Najlepiej z polskiej ekipy poradził sobie w konkursie ujeżdżenia, gdzie zajął miejsce w TOP 10. W konkursie maratonu i zręczności powożenia nie dał zbytnio zwieść się z miejsca blisko czołowej dziesiątki.

Na miejscu 21 zawody ukończyła Magdalena Jankowska, na 23 Marek Baryłko, a 26 Roman Kusz. Zawodnicy zaprezentowali równą - dobrą formę. Zawody były wymagające, a konkurencja nie mała. Pamiętajmy także, że był to ważny start dla naszej ekipy - ze względu na fakt, iż w przyszłym roku odbędą się tutaj Mistrzostwa Świata. Cieszy nas bardzo fakt, że w próbie maratonu - dwójka zawodników zajęła miejsce w pierwszej 10. Marek Baryłko był bowiem 8, a a Magdalena Jankowska 9.

Pozostali zawodnicy "wypadli" za pierwszą 30 - Dariusz Bajer zajął 31 miejsce, Andrzej Benedykciński 42, a Szymon John zrezygnował.

To był ostatni tak ważny start zagraniczny dla #drivingteampoland w tym sezonie. Przed nami ostatnie otwarte zawody w Stadzie Ogierów Książ. Natomiast na arenach międzynarodowych - naszych Rodaków zobaczymy w sezonie 2019.