Ostatnia eliminacja Pucharu Świata Czwórek w tym roku  - Olympia Horse Show - co zmieniło się w tabeli rankingowej?

Boyd Exell wygrał do startu w Londynie trzy Finałowe konkursy w których startował - w Stuttgarcie, Sztokholmie i Genewie. Kibice byli niemal pewni, że tak samo będzie w Londynie - jednak konkursy potoczyły się inaczej. W Finałowym sobotnim przejeździe Mistrz nie ustrzegł się aż 5-ciu błędów -które po doliczeniu do końcowego wyniku dały mu trzecie miejsce.

W tabeli jednak nic się nie zmienia. Poprzednie bardzo udane starty oraz miejsce w top 3 w Londynie - daje mu nadal pozycję lidera z 30 punktami.

Niepokonany w Londynie w dwóch konkursach - IJsbrand Chardon zajmuje drugie miejsce w tabeli - z ilością 22 punktów. Goni swojego godnego przeciwnika, ale jak powiedział "w Londynie głównym celem było, aby zgrać się odpowiednio z końmi - bo jest to nowa czwórka, na sobotni konkurs celem jest dostanie się do top 3, a jeśli tam będę - na pewno sięgnę po zwycięstwo" - jak powiedział tak zrobił, a kolejny raz zobaczymy go w Lipsku w Niemczech.

Trzeci w tabeli jest holenderski zawodnik Koos de Ronde, który wygrał w Budapeszcie. Do drugiej pozycji brakuje mu 7 punktów, a nadrabiać będzie w belgijskim Mechelen.

TUTAJ AKTUALNY RANKING