Adrian Kostrzewa i Piotr Mazurek przystąpią do drugiej eliminacji Halowego Pucharu Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi jako liderzy, z tą samą ilością punktów. Kogo jeszcze zobaczymy w CAVALIADA Driving Tour?

@CAVALIADA 

@LISTA ZAWODNIKÓW

@PROPOZYJE

@RANKING PO POZNANIU

 

 

fot. Łukasz Kowalski

Przed nami II Eliminacja Halowego Pucharu Polski Powożenia Zaprzęgami Czterokonnymi, która odbędzie się w dniach 30.01-02.02.2020 podczas CAVALIADA Lublin 2020. W rankingu pierwsze miejsce ex aequo zajmują: Adrian Kostrzewa i Piotr Mazurek (po 45 punktów). 11 punktów straty do liderów ma Ireneusz Kozłowski, a na czwartych pozycjach są: Wiesław Sadowski i Krzysztof Maciak. Całą piątkę zobaczymy już niebawem w Lublinie.

 

Zawodnicy zmierzą się ze sobą w dwóch konkursach zręczności powożenia z elementami maratonowymi. Pierwszy z nich odbędzie się już w czwartek o godzinie 19:15, a drugi w sobotę o 16:15. Konkursy rozgrywane są na zasadzie konkursów dwunawrotowych szybkości  z punktami karnymi przeliczanymi na karne sekundy. Do drugiego nawrotu kwalifikuje się trzech najlepszych zawodników. Kolejność startu w drugim nawrocie jest odwrotna do zajmowanych miejsc po pierwszym nawrocie. O miejscach pierwszej trójki decyduje wynik drugiego nawrotu.

 

fot. Łukasz Kowalski

 

CAVALIADA Lublin 30.01-02.02.2020 r.
Targi Lublin, ul. Dworcowa 11
Bilety dostępne na stronie www.tobilet.pl, a także w salonach EMPIK