PO RAZ PIERWSZY W POLSCE – miejsce – w którym znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria dla powożenia!

Ile razy próbowaliście skompletować niezbędny sprzęt jeździecki do uprawiania dyscypliny powożenia zaprzęgami? Czy nie byłoby prościej znaleźć wszystko w jednym miejscu? Uprzęże, baty, rękawiczki, numerki, wędzidła, naczółki, derki czy ochraniacze. O plusach takiego rozwiązania, nie trzeba chyba mówić- prawda?

@HORSECADSYSTEMS 

@IDEAL EQUESTRIAN

IDEAL EQUESTRIAN od 1994 roku zajmuje się rozwojem i produkcją szerokiej oferty uprzęży oraz akcesoriów zaprzęgowych.

 

 

25 LAT TRADYCJI pozwoliło rozwinąć nam najwyższy standard oferowanych produktów. Jakość naszych uprzęży jest dla nas priorytetem.

 

 

 

 

CIĄGŁY ROZWÓJ – to nasza cecha szczególna. Dzięki współpracy z najlepszymi zawodnikami ze światowej czołówki, dążymy do zwiększenia użytkowości oraz rozwoju technologii naszych produktów.

 

 

SZEROKI WYBÓR – uprzęże od luksusowych, tradycyjnych wyjazdowych i chomątowych po ergonomiczne i sportowe uprzęże maratonowe wykonane w technologii high-tech synthetic EuroTech.

 

 

 

 

 

KEGLE ZGODNE Z PRZEPISAMI FEI  - w skład szerokiej oferty wchodzą także kegle o parametrach spełniających obecne wymagania zawarte w przepisach Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej FEI.

 

 

BRAM CHARDON – HALOWY MISTRZ ŚWIATA o Ideal Equestrian:

 

„Od trzech lat owocnie współpracuję z Ideal Equestrian. Użytkuję ich uprzęże na co dzień – podczas wymagającego treningu, a także na zawodach najwyższej światowej rangi. Produkty spełniają wszystkie z moich wysokich wymagań.

Ideal Equestrian towarzyszył mi podczas najważniejszych sukcesów sportowych – zwycięstwie w konkursie zręczności na Światowych Igrzyskach Jeździeckich w Tryon 2018 – czy podczas zwycięstwa w Pucharze Świata Bordeaux 20118/19.

Nasza ciągła współpraca – pozwala na bieżąco rozwijać i doskonalić uprzęże z oferty. Ciągły rozwój zapewnia doświadczenie połączone z ogromną wiedzą i know how.”

 

 

Cały przekrój oferty znajdziecie na www.idealequestrian.com

 

Kontakt w sprawie oferty:

Kamil Jastrzębski

e-mail: ideal.equestrian.poland@gmail.com

FB: @HORSECADSYSTEMS

KOM: +48 887 863 077

 

Napisz czego potrzebujesz – znajdziemy odpowiedni dla Ciebie produkt!

 

tekst: Driving.pl

fot. Ideal Equestian