Na swoim Fan Page'u - CAVALIADA poinformowała o przyznaniu decyzją Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego Cavaliada - Dzikiej Karty Halowego Pucharu Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi - Zwycięzcy poprzedniej edycji - PIOTROWI MAZURKOWI. Oznacza to - że oprócz Medalistów tegorocznych MP zobaczymy także złotego medalistę HPP-D4 Cavaliada 2017/18...

@CAVALIADA

PIOTR MAZUREK - nie mógł wziąć udziału w "pierwszej" kwalifikacji do halowych rozgrywek pucharowych - którymi były Mistrzostwa Polski w Książu. Spowodowane było to udziałem zawodnika w najbardziej prestiżowym wydarzeniu jeździeckim - World Equestrian Games, na które poleciał do Północnej Karoliny - Tryon. Zawodnik wraz z końmi nie miał szans na powrót i przygotowanie się do MP. 

Cieszymy się, że Organizator Cavaliada mając wzgląd na sytuację oraz zeszłoroczny sukces zawodnika - przyznał Dziką Kartę właśnie jemu!

Tym samym wiemy także, że do udziału w Cavaliadzie pozostało wolne jedno miejsce! Kto wywalczy sobie prawo startu? O tym dowiemy się już 18 listopada podczas kwalifikacji i  zawodów DRIVING CUP.

O KWALIFIKACJI PRZECZYTACIE TUTAJ!