Większyce - tutaj odbył się V etap zawodów rozgrywanych w cyklu Pucharu Prezesa  Śląsko-Opolskiego Związku Hodowców Koni. Tabela klasyfikacji generalnej nie zmieniła się w kategorii par, gdzie na prowadzeniu umocnił się Bartosz Adamczyk, natomiast niewielkie roszady miały miejsce w klasyfikacji single...

 

WYNIKI I KLASYFIKACJA PO V ETAPACH

Zawody w Większycach w kategorii single zwyciężyła Magdalena Stemarowicz z klaczą Borówka. Zwycięstwo pozwoliło zawodniczce objąć prowadzenie w klasyfikacji generalnej, gdzie o dwa punkty wyprzedza Adama Mężyka, a o 5pkt Marka Morawca

Kategorię par po raz kolejny zdominował Bartosz Adamczyk, który może być już pewien swojego zwycięstwa w Pucharze. W całej klasyfikacje drugie miejsce ze stratą 29pkt do lidera zajmuje Rafał Gruner, a trzecie miejsce ze stratą 48pkt do lidera, należy do Alicji Rduch.

Wszystko rozstrzygnie się w Finale Pucharu, który jak rok temu odbędzie się w OŚRODKU JEŹDZIECKIM LANDO w Ptakowicach, tydzień po Mistrzostwach Polski Par i zawodach Międzynarodowych w powożeniu.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na Finał Pucharu Prezesa Śląsko-Opolskiego Związku Hodowców Koni, w dniach 2-3 września 2017.