W dniach 24 -27 sierpnia 2017 w Ośrodku Jeździeckim Lando, rozpoczną się Międzynarodowe Zawody w Powożeniu CAI 3*,2*,1*, w trakcie których rozegrane zostaną XXXIII Mistrzostwa Polski Zaprzęgów Parokonnych oraz Zawody Krajowe...

>>>RELACJA ON LINE DOSTĘPNA TUTAJ / ON-LINE IN LINK HERE<<<

RAFAŁ WOJTACHA MISTRZEM POLSKI!

VICE MISTRZEM JACEK KOZŁOWSKI!

II VICEMISTRZEM SEBASTIAN BOGACZ!

WYNIKI DOSTĘPNE TUTAJ

@OŚRODEK JEŹDZIECKI LANDO

 

LISTA STARTOWA KONKURS ZRĘCZNOŚCI

PLAN KONKURSU ZRĘCZNOŚCI BY GABOR FINTHA

TIMETABLE / PLAN ZAWODÓW

 

LISTA STARTOWA MARATON

GALERIA ZDJĘĆ PIĄTEK

GALERIA ZDJĘĆ CZWARTEK

MARATON BY GABOR FINTHA

LISTA STARTOWA PIĄTEK/ Start list Friday

LISTA STARTOWA CZWARTEK / Start list Thursday

>>>LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW<<<

>>>VIDEO PROMOCYJNE OJ LANDO TUTAJ<<<

PROPOZYCJE ZAWODY CAI

PROPOZYCJE MISTRZOSTWA POLSKI

PROPOZYCJE ZK

Najwyższa ranga zawodów to najlepsi powożący, wspaniałe konie, wielkie niepowtarzalne widowisko sportowe. Na czworoboku w Ptakowicach będziemy mogli podziwiać zmagania najlepszych zawodników z Polski walczących o medale oraz najlepszych zawodników walczących o punkty do rankingu FEI. Pula nagród o którą będą walczyć zawodnicy to ponad 10 000 euro. Będzie to niewątpliwie najbardziej prestiżowe i znaczące międzynarodowe wydarzenie sportowe w Powożeniu na terenie naszego kraju.

ZAPRZĘGOWY MARATON

Przed nami cztery dni zawodów, trzy próby - czwartek i piątek to dni poświęcone na ujeżdżenie, zawodnicy zaprezentują kunszt i precyzję powożenia, w sobotę odbędzie się najbardziej techniczna, szybka i interesująca próba - czyli maraton, która odbywa się na specjalnie przygotowanych przeszkodach, w niedzielę rozegramy konkurs zręczności powożenia i to on wyłoni zwycięzców oraz nowego Mistrza Polski w powożeniu zaprzęgami parokonnymi.

Ośrodek Jeździecki LANDO to malowniczo położony obiekt w miejscowości Ptakowice na Górnym Śląsku, nieopodal parku Repeckiego. Zarówno jego infrastruktura, jak i otoczenie pięknej przyrody sprzyjają uprawianiu sportów konnych. Ośrodek został otwarty w 2016 roku, jako miejsce nowoczesne, stworzone z pasją i miłością do koni oraz zaprzęgów konnych. Na obszarze 25 hektarów znajdują się stajnie, padoki dla koni, ujeżdżalnie oraz infrastruktura przygotowana do rozgrywania zawodów jeździeckich. Ośrodek dysponuje dużą i ogrzewaną halą o wymiarach 30 x 100m. Do użytku oddana została część gastronomiczno - hotelowa, która uzupełnia wysoki poziom świadczonych usług.

Warto przyjechać do Ptakowic i kibicować Zawodnikom, ponieważ zaprzęgi to najbardziej widowiskowa i najtrudniejsza dyscyplina jeździecka.