Klaksony ucichły, kurz od sąsiadów zza płotu opadł  i I Zawody MASTER TRUCK DRIVING CUP  uważamy za zamknięte – ale co najważniejsze BARDZO UDANE!!!!!!

ZAPRASZAMY DO CUDOWNEJ GALERII ZDJĘĆ OD MIECZYSŁAWA OLEJNIKA

 

Pierwsze podziękowania należą się Aleksandrze Donocik oraz Andrzejowi Wachowskiemu za to, że zgodzili się na „szaleństwo” i wbrew obiegowej opinii, że konie oszaleją dali nam możliwość zaprezentowania zaprzęgów na 13 MASTER TRUCK SHOW.

Trzy dni sportowych zmagań połączonych z niesamowitą atmosferą w niebanalnym miejscu – tak można podsumować I MASTER TRUCK DRIVING CUP.

Cała ekipa – zawodnicy, luzacy, rodziny, przyjaciele, sędzia, biuro zawodów- dała z siebie wszystko i tylko dzięki absolutnemu zaangażowaniu, każdego z nas efekt był imponujący. Zaprzęgowcy pokazali, że siła leży w jedności i umiejętności wspólnej zabawy.

Ogromne podziękowania należą się wszystkim dziewczynkom Rimke ( Karolina, Jagoda, Magda, Agnieszka) oraz Bartoszowi Adamczykowi, którzy bardzo nam pomagali w trytkowaniu, odpinaniu, przewieszaniu, przestawianiu, konwertowaniu, itd. J oraz „ szefowi ekipy banery” Dawidowi Gawrońskiemu!!

Każdy z nas, z ekipy Master Truck Driving Cup ma swój ogromy udział w sukcesie tej imprezy. Wielkie dzięki Piotrowi Helonowi za wspaniałe „gadanie” i znoszenie dogadywania z boku J

Ogromne podziękowania ślemy strażakom z Małachowa za pokazy sikawki konnej, stajni Grzegorza Mazurek ze Skoroszyc wspaniałe zakończenie naszej imprezy oraz zaprezentowanie przepięknej kaleszy oraz wozu wiklinowego jak również Andrzejowi i Marcinowi Kilańczyk za genialny pokaz rydwanu.

Oczywiście, zawody nie odbyły by się bez naszych niezastąpionych sponsorów – firmie POLBOTO AGRI, dzięki której  GATOR JOHN DEERE  ratował nam życie przy pokonywaniu kilometrów z ciężarami oraz brał udział w konkursach J, firmie OLEMET Ryszard Olesiewicz, która dostarczyła wszystkie przeszkody, Agencji Jeździeckiej A.A. Bober, która ufundowała statuetki dla zawodników, firmie NAPRZÓD za ogromne wsparcie tej imprezy oraz Robertowi i Bartoszowi Kowalskim, za dostarczenie przeszkody mostek.

 

Sprawne biuro zawodów zapewnił nam Włodzimierz Gajda – ogromne dzięki J

Wspomnieć też należy Jacka Ostrowskiego, który jako właściciel SO Bogusławice zgodził się na przełożenie terminu zawodów MP D-1, czym przyczynił się do tego, że na zawodach Master Truck Driving Cup mogła pojawić się cała srebrna drużyna z MŚ w składzie: Weronika Kwiatek, Bartłomiej Kwiatek oraz Marcin Kilańczyk

 

Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy w stanie podziękować tu każdemu z osobna, bo tekst liczyłby kilka stron, ale chcemy aby wszyscy, którzy brali udział ( w jakiejkolwiek formie) w I MASTER TRUCK DRIVING CUP  wiedzieli, że jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc, zaangażowanie i ciepłe słowo, a Weronice Kwiatek za wiarę w słuszność idei i nieocenioną pomoc w momentach zwątpienia i bezsilności…

Nie możemy nie wspomnieć o strojach, jakie ekipy zawodników przygotowały na konkurs, czym przyciągnęły przeszło 2000 publiczność.  Wasze zaangażowanie w konkurs przebierańców przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania …Wiemy ile czasu i energii trzeba było, aby wymyśleć i przygotować stroje, ale przede wszystkim ile dystansu trzeba mieć do własnej osoby, aby publicznie robić z siebie „wariata” 

 

Jesteśmy bardzo wdzięczni Sebastianowi Wątrobie, Piotrowi Zeltowi oraz Chuck’owi Noris’owi za wspaniałe poprowadzenie konkursu przebierańców i zaangażowanie Sebastiana i Piotra w końcową dekorację zawodów w niedzielę.

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI wszystkim  oraz każdemu z osobna za stworzenie tak niepowtarzalnej atmosfery i umiejętność współdziałania dla dobra sprawy – JESTEŚCIE WIELCY!!!!

Na sam koniec bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom (a wiemy, że było ich wiele), które trzymały kciuki za powodzenie tej imprezy i wszystkim, którzy kładli nam kłody pod nogi, ponieważ ich działania motywowały nas do wzmożonej pracy aby projekt zakończył się sukcesem….

 

 

                       Organizatorzy DRIVING CUP